rady74

Mapy do tomtomu zdarma

Nevíte někdo,kde bych mohl si stáhnout do navigace mapy Evropy,zdarma?Ne­vím,jestli je v samotné navigaci instalované,přesto nebo kdyby nebyl.Díky

Odpovědi
chudst

Na warforu (viz zdroj). Ale neni to jen o tom stahnout mapu a dodat ji tam, musite system nejakym zpusobem ‚cracknout‘. Ja zvolil alespon po dobu, kdy budu moci pristroj reklamovat, radeji legalni variantu a mapy jsem si koupil.

Zdroj: www.warforum.cz