Maki-H

Po nejnovější aktualizaci Instagramu nemohu najít mapu fotek. Smazali ji, nebo ji jen přemístili? Čím ji nahradit?

Po nejnovější aktualizaci Instagramu nemohu najít mapu fotek. Smazali ji, nebo ji jen přemístili?
Neznáte popřípadě nějakou aplikaci, která by mi tuhle instamapu nahradila?

Odpovědi
Bacon

Zřejmě to souvisí se změnami Instagram API (přístup pro vývojáře, atd.), kdy odstranili možnost získat určitá data (např. zobrazit fotky podle lokace).

Z toho důvodu přestaly fungovat i aplikace třetích stran, které tuto funkci měly.

HelloKiwi

Nesmazali.
Nevím kde byla předtím ale hádám že je na stejném místě.

Bacon

Zřejmě to souvisí se změnami Instagram API (přístup pro vývojáře, atd.), kdy odstranili možnost získat určitá data (např. zobrazit fotky podle lokace).