Avatar uživatele
chlup12

Manželství v rozpadu

Dobrý den,
známe se s partnerkou sedm let žijeme spolu pět let a letos jsme se vzali. Koupil jsem pozemek na barák a měli jsme začít stavět. Byly normální hádky, které probíhají všude. Zhruba tři měsíce po svatbě přišla a řekla že je to všechno v hajzlu nakonec jsem zjistil že se mezi nás přimíchal třetí člověk z její strany a usiluje o to rozvrátit ten zbytek který mezi námi je. Já sám nedokážu podat žádost o rozvod sebrala mi klíče od našeho domova a nevím kam se to ted vyvíjí jsme v nějakém trojuhelníku já on a ona. Ona neví co chce věci jsem tam všechny nechal. A trávíme spolu jen jeden den v týdnu.
Prý už mi něvěří že to bude dobré.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Georgo2010, simona111 před 4553 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Snad jediná možnost je, najít odvahu obou dvou a navštívit manželskou poradnu. Tam dokáží zjistit, zda stav je možno zachránit nebo ne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Georgo2010

Je to docela šok zjistit po cca 7 letech společného soužití a budování základů bydlení, jistě i rodiny, že je všechno v hajzlu. Co mne tak napadá, pokusit se společně/jednotlivě zajít do manželské psychologické poradny. Jestliže se mezi Vás dva přimíchal nápadník, pokusit se zjistit, jak dlouho už se s Vaší paní „přátelí“ a proč ho má raději (buďte k sobě racionálně sebekritický)? Pokud ani to nepomůže, bude lepší, když se rozvedete, než se takto oboustranně trápit negativními myšlenkami/em­patiemi. Držím palce, ať to dobře dopadne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Marieberta

Jestli je znovu zamilovaná, tak s ní stejně nehneš, jestli stojí za to, budeš muset počkat, až přijde sama. Hlavně se nevnucovat. Jak se říkává: Milovat méně, znamená více. Ovšem můj názor, pokud nemáte dítě, řešila bych jinak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
simona111

Zabojuj o ňu,ak stojí za to. Nenechaj ju rozhodovať o všetkom, veď si muž. A vy , muži máte toľko fint na nás ženy. Možno to chce trochu času a sama príde na to o čo by prišla. Ťažko radiť.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

tak na co si te vzala.poradna i s tim tretim at vis proc a o co mu presne jde

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek