chlup12

Manželství v rozpadu

Dobrý den,
známe se s partnerkou sedm let žijeme spolu pět let a letos jsme se vzali. Koupil jsem pozemek na barák a měli jsme začít stavět. Byly normální hádky, které probíhají všude. Zhruba tři měsíce po svatbě přišla a řekla že je to všechno v hajzlu nakonec jsem zjistil že se mezi nás přimíchal třetí člověk z její strany a usiluje o to rozvrátit ten zbytek který mezi námi je. Já sám nedokážu podat žádost o rozvod sebrala mi klíče od našeho domova a nevím kam se to ted vyvíjí jsme v nějakém trojuhelníku já on a ona. Ona neví co chce věci jsem tam všechny nechal. A trávíme spolu jen jeden den v týdnu.
Prý už mi něvěří že to bude dobré.

Nejlepší odpověď
Drap

Snad jediná možnost je, najít odvahu obou dvou a navštívit manželskou poradnu. Tam dokáží zjistit, zda stav je možno zachránit nebo ne.

Další odpovědi
Georgo2010

Je to docela šok zjistit po cca 7 letech společného soužití a budování základů bydlení, jistě i rodiny, že je všechno v hajzlu. Co mne tak napadá, pokusit se společně/jednotlivě zajít do manželské psychologické poradny. Jestliže se mezi Vás dva přimíchal nápadník, pokusit se zjistit, jak dlouho už se s Vaší paní „přátelí“ a proč ho má raději (buďte k sobě racionálně sebekritický)? Pokud ani to nepomůže, bude lepší, když se rozvedete, než se takto oboustranně trápit negativními myšlenkami/em­patiemi. Držím palce, ať to dobře dopadne.

Marieberta

Jestli je znovu zamilovaná, tak s ní stejně nehneš, jestli stojí za to, budeš muset počkat, až přijde sama. Hlavně se nevnucovat. Jak se říkává: Milovat méně, znamená více. Ovšem můj názor, pokud nemáte dítě, řešila bych jinak.

simona111

Zabojuj o ňu,ak stojí za to. Nenechaj ju rozhodovať o všetkom, veď si muž. A vy , muži máte toľko fint na nás ženy. Možno to chce trochu času a sama príde na to o čo by prišla. Ťažko radiť.

anonym

tak na co si te vzala.poradna i s tim tretim at vis proc a o co mu presne jde