jana kaperov

Manzelovi zemrela v lednu maminka bratr nechal byt na sebe prepsat ostatni sour. nemaji nic bude dedicke rizeni

a co s tim dal maji na neco narok

Odpovědi
roxy52

U nás bylo něco podobného a ostatní sourozenci nedostali z toho bytu vůbec nic.Ten,co si byt napsal na sebe,tak někde sehnal potvrzení,že ho i pro maminku koupil do os.vlastnictví­.Nikdo z příbuzných ale o ničem nevěděl.

anonym

Jestli nenajdete na těchto stránkách odpověď,můžete ji položit právníkovi v této poradně,která je umístěna v modré liště.

Zdroj: http://www.prav­nik.cz/a/191/de­deni-dedictvi-ze-zakona-principles-of-intestate-succession.html