gumáček

Manželku mám rád, ale tchyně je mně více sympatická. Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
Dismas

Buď v klidu. Jak manželka zestárne, bude se čím dál více podobat tchýni.

Další odpovědi
anonym

Vem si tchýni za manželku a bývalá manželka ti bude tchýni a možná ti bude sympatická!

lucinda .

Zeptej se sam sebe, co na ni vidis a proc te „pritahuje“. Zda je to jen atraktivota ci neco jineho. Nebo zda v kratkem casovem shledu se nestalo neco mezi vami a manzelkou. Rozepre, odcizeni apod.

zjentek

Co by, zorganizuj „trojku“.