manželka zfalšovala podpis na půjčku

na manželku přišla exekuce neplatila půjčku o které jsem neměl tušení a zjistil jsem že na ní zfalšovala můj podpis.Co mohu podniknout na mojí záchranu?

Nejlepší odpověď
Drap

jedině soudní cestou, ale moc to zřejmě nevyřeší, protože jak se domnívám, máte s manželkou společné vlastnictví, takže zaplatit se to stejně musí, a v případě soudu může manželka dostat ještě trest + náklady na soud

Další odpovědi
stryda

Obratit se na soudniho znalce k porovnani pisma a potom soud bude to stat penize.

Fidel

Máte jedinou možnost – podat na manželku trestní oznámení. Ale i tak se domnívám, že vaše půjčka bude spadat do společného jmění manželů (pokud jde pro vás „obvyklou“ částku.