gumáček

Manželka mně říká, že jsem držgrešle. Proč? Co to znamená?

Nejlepší odpověď
marci1

Asi nerad „pustíš“ nějakou korunu. Peníze budou a my nebudeme. 🙂
Držgrešle je pro Tvoji informaci: lakomec, škrob, skrblík, krkoun, škrt. Pozor na to. 🙂

Další odpovědi
klumprt

…přitom po mně už dostala troje tepláky.

yuko

Mozna si prala, abys ji koupil letni saty nebo strevice a ty ne a ne pustit nejakou tu korunku 🙂

da ny

„V české ekonomice muži stále vydělávají víc peněz než ženy, proto si také mohou dovolit kupovat dražší dárky,“
https://www.no­vinky.cz/finan­ce/399829-muzi-za-darky-pro-zeny-utraceji-mnohem-vic-kazdy-osmy-se-i-zadluzi.html
🙂

zjentek

Co jako nechápeš? Utáhnout ventil, ať ani nekape ..okamžitě!

mosoj

Máš recht. Pustíš něco na zbytečnost a pak ti poteče střechou na hlavu a žena nepřispěje.

Drap

A my to chápat máme? Zřejmě má manželka k takovému tvrzení své dobré důvody. Zkus se zamyslet sám nad sebou.

anonym

mě taky, pak ale nevím, proč mám ve skříni pár věcí, troje boty, staré auto a ona několik plných skříní, včetně bot a nové auto 😁

liborkoudeli

„Držgrešle“ je člověk, který je lakomý a nechce dát na nic peníze.