norek

Manželé – chci být s ním co nejčastěji. Je to normální?

Jsem vdaná už 30let,a manžel je ještě starší o deset let.I když vím že je to blbost tak si uvědomují že tu spolu nemusíme už tak dlouho být.Pro to se snažím vice být s ním a jsem ráda ,že máme volno sami pro sebe.Že si zajdem sami na kafe a oběd.A už vůbec se nechci o ničem nikdy hádat – ztráta času.Je to normální?Stačí když jsme spolu i na zahradě.Nemám ráda navštěvy ,které jsou stejně na nic.
Doplňuji:
Odpovídám na otázku jestli to manželovi nevadí – není to nuda tím že je starší tak mu to vbec nevadí,chodí do práce myslím si že jsme stejného názoru a ražení.Měli jsme rušný život při třech dětech ,tad máme vnučku s kterou si právě ten klid taky uživáme.Možná že se tiho někdo děsí ,ale zase jiní myslím to chápou.Z manželem se na tom schodneme on je taky rád že jsme spolu.Kolikrát mi to řekl.

Nejlepší odpověď
iceT

no a proc ne,kdyz vam to tak vyhovuje.jsem maximalne unesena,kdyz na ulici potkam pár drive narozeny a drzi se spolu za ruce,to v te chvili neni pro me nic hezciho

Další odpovědi
pekynka

Zdravím. Já to mám taky tak. Lety jsem si porovnala priority, zažila jsem spoustu pádů a proher. Teď mám chlapa se kterým chci být neustále, pořídili jsme si dům a všechno co je třeba děláme spolu pokud to dokážem a nedělá to firma. Jsme spolu rádi a pokud někam nakrátko odjíždí, už se mi stýská, když se balí.

dudu

Předběhl mě pan Varga. Také mě nejprve napadlo, že u „božího soudu“ je třeba znát i názor pana manžela, nechci šťourat, ale on se s Vámi vůbec nemusí ztotoňovat /pokud ovšem není na něj právě uvalena kuratela/. Naopak teprve prověřené manželství přece dává partnerům volnost, protože si věří a nechť si každý z nich do sytosti užívá svých koníčků a přátel/kyň. A dále se táži, co je slovo hádka, u nás něco jako bouřka, která vyčistí vzduch. Chodit okolo čehokoliv po špičkách je spíše destruktivní. My končíme naše časté dialogy – chcete-li hádky rázem tehdy, pokud jeden z nás začne zvyšovat hlas. Následuje doba ticha, a pak se k problému vrátíme. Takto jsme se kdysi rukoudáním a hubancem dohodli, a docela to funguje. Jsme spolu téměř osmatřicet roků a při našem belhání se na společné cestě zdaleka nebylo vždycky posvícení. To mi prosím věřte.

anonym

jste naprosto normální,když jsme byli mladší neměli jsme s manželem na sebe moc času a ani jsme to neřešili,ted so to uvědomujeme a snažíme si to vynahradit,každou volnou chvíli trávíme jen spolu

vagra

V podstatě jste šťastná žena a máte záviděníhodné manželství a přeji Vám to.
Je ovšem otázkou, jestli má na takovýto život, stejný názor i Váš manžel.
O hádkách si myslím také, že jsou v podstatě ztrátou času.Ale někdy plní funkci čističe ovzduší ve vztahu.Po třiačtyřicetiletém spokojeném manželství,vím o čem mluvím.
Uvažuji o tom, jestli mohou spolu žít dva lidé,kteří mají na všechno úplně stejné názory.
Musí to být nuda.A snad to ani není možné!

pondělí

je to krásná fobie,hlavně to nelečte,pokud to partnerovy nevadí ,tak to psychologa nezajímá

FOG

Preji Vam to a zni to skoro jako z romanu.
Ale nemusi byt vsechno zlato,co se trpyti.coz mi pripomina jeden vtip.
Oslava narozenin u starsiho paru,ktery pozval par pratel.Kamaradka oslavencovy manzelky obdivuje,jak jeste v tomto veku mu stale hezky rika. Ty drahousku,zla­ticko,apod.
Neodola pokuseni a primo se zepta.Odpoved je sokujici. Vis proc mu stale rikam ty krasna slovicka? Ja jsem jiz totiz pred 3 lety zapomnela jmeno toho nicemy,co mi zkazil zivot.

ReHu

Je to normální a já ti tiše závidím. I když se to nemá 🙂.

anonym

To je více než O.K.-TAK TO MÁ BÝT A PŘEJI VÁM OBÉMA TO NEJLEPŠÍ.---ZAJ-PO

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI