mmii1

Manzelce byl v manzelstvi darovaci smlouvou darovan byt. Budu mit v pripade rozvodu narok na polovinu?

Nejlepší odpověď
terry

To jsou radosti, mít takového manžela.

Další odpovědi
rynek878

Pokud byl darován na její jméno a né na oba,tak máte smolíka.

anonym

dary se nedeli,vy jste kvitko

Fallen Angel

Tak na to zapomente. I kdyby nebyl darován darovací smlouvou, jako vlastník bude jen ona, takže po rozvodu máte smůlu. Musela by před rozbodem umřít, pak byste ho zdědil. Pokud máte děti, zdědily by ho i ony. Doufám, že kvůli této informaci nevyvraždíte rodinu. Mmj. to byste chtěl manželku o to obrat? Jestli jo, jste ale pěkná sv++e.

mojitek

:o)))

lerak14

jeto manželky-jednoduché