Josef96

Manžel sestry mojí matky/mého otce je pro mě?

Jestli si pamatuji, jedná se o označení, které je jen pro manžela mojí tety, nikoliv však pro manželku mého strýce. Ví někdo ,,Kdo je pro mě manžel mojí tety?"

Nejlepší odpověď
annas

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/manzel-me-tety-je

Další odpovědi
hanny 2

Manžel mojí tety byl pro mně vždycky strýc.

bolak

Jak říká hanny, měl by to být tvůj strýc a to i v případě kdyby byl manžel tvé tety zároveň jejím vlastním bratrem, pouze tvůj bratranec nebo tvá sestřenice by na tom byli v tomto případě biti, jelikož by přišli o dva prarodiče a v důsledku této skutečnosti by měli velmi hubené Vánoce.

greycell

svák