zistan

Manuály také je přečtete a připadáte si jako trotl?

Některé jsou k jinému výrobku, další psané tajemnou řečí. A nebo je tam všechno možný jen o výrobku nic.

Nejlepší odpověď
marci1

Čtu to několikrát zepředu, zezadu, potichu i nahlas. Nakonec manuál zavřu a přijdu si na to sama. 🙂

Další odpovědi
pusinka50

Jojo, máš pravdu, nikdy manuály nesedí ke konkrétnímu výrobku a zbytek si prostě musíš domyslet a zkoušet a zkoušet…

badisko

Vetsina manualu je prelozena prekladacem..... tak jak by jsi se v tom chtel vyznat?..

zzzzz

Já mám manuál k pračce a je ve všech jazycích, dokonce i v češtině, hned pod nadpisem CZECH je to psané čínskými znaky.

Strange

Nejvíc mě pobavil návod ke koupenému rádiu v Lidlu. Je tam odstavec popisující Vyjmutí baterií a další odstavec s názvem Vložení baterií.

anonym

Nejvíc mě pobavil „manuál“ barvy na textil, který jsem koupila v Německu.
Doslova se tam s německou důkladností psalo, že v připravené lázni se má barvená látka míchat ve směru hodinových ručiček (zleva doprava) .
Já chtěla barvit v pračce! 🙂

honza19hk

já je nečtu,většinu věcí zprovozním bez nějakého návodu.