SINGO

Manipulace?

Sledovaly jste dnes jednání PS s Ráthem? Viděli jste zprávy na primě?

Jednání jsem sledoval a docela pozorně jsem poslouchal co Ráth říkal, těď jsem si pustil zprávy z archivu primy, a docela se divím jak prima prezentuje výroky Rátha.

http://play.i­prima.cz/ipri­ma/258222/2317
12:00 až 12:13
Když se podíváte jak to sřihly, a nenechaly tam celou jeho větu (viz. níže), pak to vypadá uplně jinak.

http://www.you­tube.com/watch?v=rFKCy9d­sTzc
36:25 až 37:04

Tím co řekl chtěl říct že v jeho domech nebyly nalezeny žádné peníze, prima stoho udělala že tam našly miliony (nikdo to nepotvrdil ale ani nevivrátil).

Co na to říkáte?

Nejlepší odpověď
briketka10

poslouchala jsem ten projev bylo mi divný co to plácá a jak se kaje vše překrucuje, i jak ho ustřihli a doufám, že ho zavřou natvrdo !!
teď si nejsem jistá, ale Kubiceho dcera má snad něco s Janouškovým synem, a Janoušek si půjčí miliony, aby je dal chodkyni a nic se mu nestalo, kdybys Ty srazil mě, tak jdeš sedět pod vlivem..
všechno je to tady česká zkorumpovaná mafie !!

Další odpovědi
pizlicka

dobre jsem ratha poslouchala.verila jsem mu do doby,kdy rekl-RATH UPLATKY NEVZAL!a za chvili na to rika-PROC ME POLICIE ZATKLA?PROC NEPOCKALA?CO KDYBYCH PENIZE VRATIL,NEBO SEL S NIMI NA POLICII?proc by chodil na policii s penezi,ktere byly udajne na predvolebni kampan,jak take rekl?cim vic clovek mluvi,tim vic se usvedci.bohuzel.

anonym

Před 10 lety jsem dávala jednomu novináři podklady pro odborný článek. Vznikla z nich snůška populistických polopravd a lží a článek byl nepředstavitelný paskvil. Po té jsem odhlásila denní tisk a přestala zprávy sledovat. Ověřila jsem si, jak naše média pracují: žádná objektivita, nestrannost, nebo pravdomluvnost. Nic takového od sdělovacích prostředků skutečně nečekejte. Dozvíte se jen politice podbízivé a senzace vyvolávající informace. Někdy i takové, které si „někdo“ objednal.
Proto nevěřím ani tomu, co nám televize a rozhlas (samozřejmě i prudce objektivní tisk) servíruje v této kauze.
Zmanipulovat jde cokoliv a díky dnešním technickým možnostem jde do úst hovořícího vložit slova, která nikdy nevyslovil, nebo je sestříhat do takové podoby, že se nestačí divit ani hovořící, ani posluchači nebo diváci.
Jestli jste si toho nevšiml, tak taková manipulace tu byla vždy. Byla za komunistů a po revoluci je ještě daleko tvrdší. Je velmi naivní si myslet, že dnešní politici veřejnost nemalipulují. Předvolební boj bude zase o tom, že se bude vzájemně házet špína jedné strany na druhou a ve svém důsledku to žádné ze silnějších stran vůbec neublíží. A volič? Ten zaplatí náklady i na tyhle špinavosti.

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nic-se-nestane
Doplňuji:
viz komentáře k témuž tématu:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/opravdu-ma-rath-rad-tolkiena