Hiacint

Mango a střevní problém.

Dobrý den, před týdnem jsem koupil v Kauflandu dvě slevněné manga za 9.90Kč/ks, protože jsem mango nikdy v životě nejedl.

Jedno jsem snědl a dostal jsem bolest břicha, křeče, nechutenství, průjem, na záchodě jsem strávil celý den. Za dva dny jsem se dal dohromady a zase vše bylo v pořádku. Snědl jsem tedy druhé mango a zase bolest břicha, křeče, nechutenství, průjem, na záchodě jsem strávil zase celý den.

Chtěl bych se zeptat zda je možné, že můj žaludek neumí mango zpracovat, protože ho nezná a protože jsem ho nikdy nejedl. Nejsem na nic alergický a tak mi to přišlo divné, že to mango mi nesedlo. Jaké máte zkušenosti s exotickým ovocem ??

Nejlepší odpověď
LuciJe

Možnosti jsou dvě – buďto Vám skutečně nesedlo toto ovoce a je to přehnaná reakce Vašeho organismu, a nebo již ovoce nebylo v nejlepším stavu a do těla jste si s mangem pozval nějakou nepěknou bakterii.

Další odpovědi
Retko

Mango mam rad, a nikdy jsem nic takovyho nemel.
Jinak nemyslis si ze to zlevneny mohl byt nejaky shit?
Vypadalo normalne, nebylo nejaky zmekceny?
Mozna bys jeste mohl skusit nekde normalni koupit na jinem miste. Jestli se nebojis zase cely den prosedet na wecku. :) . Pak by to asi znamenalo, ze ti proste nesedi.

COVERENDER

Udelal bych jednoduchý test- koupil bych mango čerstvé a jinde a zkusil co to udela. Pokud to samé tak bych ho proste nejedl protoze to uz vykazuje jasný nesouhlas vašeho zažívání…

PetraQ

Jeste je otazka, jakym zpusobem jste ho jedl? Mango se ji zasadne bez vnejsi slupky.