CŁáÁárKa

Máněkdo zkušenost s Palette instant color od Schwarzkopf na 6–8 umytí?Že by vám barva místo toho aby se smyla odrůstala?

Odpovědi
WeeBear

Tuhle smyvatelnou jsem měla, byl to nějaký odstín čokoládově hnědé, mamka měla mahagonový a taťka také čokoládově hnědou, opravdu se brzo vymyla, ale úplně jsem ji měla pryč až po třech týdnech.

Teď uvažuju o tom, že bych si nabarvila vlasy na zrzavo, tak prvně odzkouším tuhle na 6–8 umytí, jak by to vypadalo.

Kamarádka si taklhe dávala na šest umytí blonďatou a výsledek ji tak zhrozil, že to během jednoho dne (několikrát umytá hlava) vymyla. Není se čeho bát, je opravdu lehce vymyvatelná.