Pokročilý

Proč mi mamka četla deník?

Mamka mi četla deník,nikam jsem si ho neschovávala,nechávala jsem ho ležet na stole.Jednou jsem na ni byla dost naštvaná,tak jsem si tam o ní napsala,že je kráva.Druhý den už naštvanost ustala tak jsem jí řekla,že jí mám ráda,ona řekla vážně,když jsi o mě myslíš,že jsem kráva.Pak jsme se dívaly na nějaký videoklip z 80.let a hrál tam nějaký chlap,řekla že vypadá jako můj idol(řekla jméno místo toho idola).Já mám deník s takovou tou šňůrkou na zavazování,když jsem ten deník měla na stole tak ta šñůrka,nikdy nebyla zavázána i když jsi ji zavazuju.Nevíte proč ho četla,neměla jsem tam nějaké top secreat informace,ale vědět kdo se mi líbí vážně nemusí.Věřila jsem,že si ho nepřečte.
Doplňuji:
Vím to,že mi ho četla,deník na stole ležel jinak.

Odpovědi:

Zlatý

Jak to můžeme vědět. Nebylo by lepší zeptat se přímo mamky ?

Bronzový

Pokušení? Zvědavost? Snaha porozumět ti, pochopit tě, něco se o tobě dozvědět...?
Zeptej se bez výčitek mamky, co ji k tomu přimělo.
Pokud by obsah denéku měl být "přísně tajný", zřejmě bys ho nenechala ležet na stole ;).
Já jsem si deník nikdy nepsala, mé dcery tuto potřebu neměly (nemohu posoudit, jak se cítíš). Hodně jsme spolu komunikovaly a vše si řekly ;).
Nikdy mne ani ve snu nenapadlo pomyslet si o své mamince, že je kráva!
Dcery jsem zřejmě mohla něčím "nadzvednout", o tom, co si mohly pomyslet jsem nikdy nepřemýšlela ani nepátrala a naštěstí se nikdy o ničem nedočetla.....
Ten vulgarismus musel mamku velmi zabolet.....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.