mamka má invalidní důchod druhého stupně, může mít levnější benzin? Může mít své parkovací místo?Může mít slevu na MHD?

Nejlepší odpověď
aramah

Nepíšete zda maminka má prúkaz ZTP,pokud ano múže si zažádat na provoz motorového vozidla.Částka se vyplácí jednou ročně a to 3000kč. Co se týče parkovacího místa v místě bydliště je to možné,musí mít dokumentaci od vlastníka pozemku,a nahlásit na policii. To platilo před cca.čtyřmi roky dnes nevím.Značku si ale majitel musí zaplatit sám cena přibližně od 5000kč víš…

Další odpovědi
Michal Kole

Nejspíš ne, to se týká pouze držitelů průkazů ZTP a u některých firem jen jejich postiženějších variant.