Maminky pomoooc!

Milé maminky, tuto otázku vkládám pro moji kamarádku, protože neví, co dělat. Její dcera si začala kupovat časopisy tipu BRAVO, BRAVO Girl!, POPCORN apod. V těchto časácích jsou různé diskuze kolem sexu. Kamarádčina dcera má 13 let. A proto se ptáme: Je to v pořádku, že si je kupuje? Jaký názor máte na takové časopisy vy? A není hloupé, že se o sexu dozvídá pomocí časopisů a v tomto věku? A kupují si vaše děti také tyto časopisy? Ptám se, aby si kamarádka nepřipadala, že je jedinná mamka a její dítě si je kupuje... Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ať s ní kamarádka promluví o sexu,pokud to ještě neudělala,aby holka věděla o čem se tam píše,jinak je to podle mého zcela v pořádku. Ve 13 letech by už měla vědět základní informace o sexu.

Další odpovědi:

Pokročilý

Já si osobně myslím že je to normální moje sestra má 11 a čte to je to pro ně no sem tam i z dárečkem tak jaká slečna by si to nekoupila že ano.... A mimochodem v této době si myslím že už i v takovém věku vědí děti (některé. co to SEX je

Bronzový

Je to naprosto normální, že už objevuje a zajímá se o sex. Byla jsem stejná.. moc dobře si to pamatuju. :-)

Bronzový

Já si tyto časopisy pujčovala v knihovně od 11.let. Právě Bravo je pro tuto věkovou kategorii. Vše důležité o sexu jsem se dozvěděla právě v Bravu. Ve 13letech už má většinou holka menstruaci , tak snad jí kamarádka vysvětlila proč jí má. A některé se bohužel i stali mámy:-)

Bronzový

Samozřejmě,že je to v pořádku.Ve 13 už by měla vědět o sexu a maminka už jí dávno měla o sexu poučit sama.

Bronzový

Já mám 11 letého syna a taky si kupuje BRAVO.
Ví,že se nás může na cokoli z oblasti sexu zeptat.Sám říká,že si časopis kupuje proto,že někdy neví,jak nám má některou otázku srozumitelně položit.

Stříbrný

Tyto časopisy jsou adresované právě dívkám v tomto věku. A právě proto že jejich vydavatelé a autoři článků moc dobře vědí, že právě v tomto věku se dospívající lidé začínají o sex hodně zajímat a hlavně proto, že sex je dneska doslova kultovní záležitost, proto je ho v těch časopisech tolik.
Tedy, že si slečna kupuje takové časopisy, je normální. Otázkou je, co s ní ten sexuální nátlak udělá. Přilkáním se k radá, které už zde padly. Ať si Vaše kamarádka se svou dcerou o sexu promluví - ale velice otevřeně a vážně, aby dívka věděla, o co v sexu skutečně jde, ani ne tak o techniku sexu, ale hlavně o tom, k čemu sex skutečně slouží a nakolik je to dobré v jejím věku.

Stříbrný

Jásejte dospívá vám dcera ve zdraví a má zájem ,už ne o panenky,ale o sex.Bravo a jiné ,pro nás dřívé narozené jsou "škvár",tak si velmi hlídají co řeknou o sexu.A o sexu může mluvit s maminkou ,ale třeba se stydí.Obě?

Zdroj: život

Je to normální děti by se to měli nějak dozvědět pokud jim to neřeknou rodiče!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.