Maminkam a budoucim

zpivate detem ukolebavky,ctete jim pohadky?Ja vic cetla nez zpivala.Co rikate ma to kouzlo ze?
Doplňuji:
Ano, mate pravdu Kropitko.A co tatinkove?

Nejlepší odpověď
kropitko

já raději zpívám,malá je pak klidnější,ale já jsem jí hodně zpívala,když už byla v bříšku,na čtení máme taťku. takže otázka určitě i pro tatínky

Další odpovědi
KOLMIX

Já jako taťka spíš vymýšlel pohádky a vykládal je až jak se leželo a bylo zhasnuto. Na čtení a ukolébavky máme mámu 😉

afro.minerva

Tak já mojí malé zatím jenom zpívám. Myslím, že z pohádek by tak maximálně vnímala můj hlas. Vždycky jí to krásně uklidní.

Sice můj manžel říká, že zpívám krásně, ale dlouho… Ale maličká to má moc ráda. Třeba jí broukám i při krmení a dělám při tom opičky. Potom mi totiž sní většinou skoro všechno…

anetadela1

První dceři jsem od malinkata zpívala, kolem dvou let začla vnímat kraťoučký pohádky a když se narodila druhá, tak tu první zpěv už nebavil. Takže jen čtu. Zkoušel číst i taťka, ale ta starší si na něj ztěžovala,že to neumí :D že se to nedá poslouchat prý :D
Tak jsem si ho jednou poslechla za dveřma. Málem jsem se válela smíchy a musela dát dceři za pravdu.

panenka

Už odmalička jsem jim zpívala písničky a nebo taky četla pohádky.U mě to moje mamka taky dělala .

Nuk nuk

Zpočátku jsem zpívala – bylo to trochu komické, protože ač znám spoustu písniček a ukolébavek, tak zrovna v té době mě jich moc nenapadalo, takže jsem zpívala všechno možné, co mi přišlo k uspávání aspoň trochu vhodné :)
Teď jsou synkovi 2 roky, má rád příběhy a pohádky, takže čteme.
A tatínek mě občas vyztřídá a čte on.