Maminkam a budoucim

zpivate detem ukolebavky,ctete jim pohadky?Ja vic cetla nez zpivala.Co rikate ma to kouzlo ze?
Doplňuji:
Ano, mate pravdu Kropitko.A co tatinkove?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

já raději zpívám,malá je pak klidnější,ale já jsem jí hodně zpívala,když už byla v bříšku,na čtení máme taťku. takže otázka určitě i pro tatínky

Další odpovědi:

Pokročilý

Já jako taťka spíš vymýšlel pohádky a vykládal je až jak se leželo a bylo zhasnuto. Na čtení a ukolébavky máme mámu ;-)

Bronzový

Tak já mojí malé zatím jenom zpívám. Myslím, že z pohádek by tak maximálně vnímala můj hlas. Vždycky jí to krásně uklidní.

Sice můj manžel říká, že zpívám krásně, ale dlouho... Ale maličká to má moc ráda. Třeba jí broukám i při krmení a dělám při tom opičky. Potom mi totiž sní většinou skoro všechno...

Bronzový

První dceři jsem od malinkata zpívala, kolem dvou let začla vnímat kraťoučký pohádky a když se narodila druhá, tak tu první zpěv už nebavil. Takže jen čtu. Zkoušel číst i taťka, ale ta starší si na něj ztěžovala,že to neumí :D že se to nedá poslouchat prý :D
Tak jsem si ho jednou poslechla za dveřma. Málem jsem se válela smíchy a musela dát dceři za pravdu.

Zlatý

Už odmalička jsem jim zpívala písničky a nebo taky četla pohádky.U mě to moje mamka taky dělala .

Stříbrný

Zpočátku jsem zpívala - bylo to trochu komické, protože ač znám spoustu písniček a ukolébavek, tak zrovna v té době mě jich moc nenapadalo, takže jsem zpívala všechno možné, co mi přišlo k uspávání aspoň trochu vhodné :)
Teď jsou synkovi 2 roky, má rád příběhy a pohádky, takže čteme.
A tatínek mě občas vyztřídá a čte on.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1790
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1074
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.