Avatar uživatele
anonym

Maminkam a budoucim

zpivate detem ukolebavky,ctete jim pohadky?Ja vic cetla nez zpivala.Co rikate ma to kouzlo ze?
Doplňuji:
Ano, mate pravdu Kropitko.A co tatinkove?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5131 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

já raději zpívám,malá je pak klidnější,ale já jsem jí hodně zpívala,když už byla v bříšku,na čtení máme taťku. takže otázka určitě i pro tatínky

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
KOLMIX

Já jako taťka spíš vymýšlel pohádky a vykládal je až jak se leželo a bylo zhasnuto. Na čtení a ukolébavky máme mámu 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
afro.minerva

Tak já mojí malé zatím jenom zpívám. Myslím, že z pohádek by tak maximálně vnímala můj hlas. Vždycky jí to krásně uklidní.

Sice můj manžel říká, že zpívám krásně, ale dlouho… Ale maličká to má moc ráda. Třeba jí broukám i při krmení a dělám při tom opičky. Potom mi totiž sní většinou skoro všechno…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

První dceři jsem od malinkata zpívala, kolem dvou let začla vnímat kraťoučký pohádky a když se narodila druhá, tak tu první zpěv už nebavil. Takže jen čtu. Zkoušel číst i taťka, ale ta starší si na něj ztěžovala,že to neumí :D že se to nedá poslouchat prý :D
Tak jsem si ho jednou poslechla za dveřma. Málem jsem se válela smíchy a musela dát dceři za pravdu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Už odmalička jsem jim zpívala písničky a nebo taky četla pohádky.U mě to moje mamka taky dělala .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Zpočátku jsem zpívala – bylo to trochu komické, protože ač znám spoustu písniček a ukolébavek, tak zrovna v té době mě jich moc nenapadalo, takže jsem zpívala všechno možné, co mi přišlo k uspávání aspoň trochu vhodné :)
Teď jsou synkovi 2 roky, má rád příběhy a pohádky, takže čteme.
A tatínek mě občas vyztřídá a čte on.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek