maminka má po operaci streptokoka od 16.4.jí trápí velké bolesti jak jí pomohu. Antibiotika moc nezabírají.

Nejlepší odpověď
venkovan

Antibiotika neléčí bolest jako takovou, ale nějaký zánět který může bolest způsobovat. A velké bolesti je široký pojem. Takže pomoci asi klidem v rodině a pomocí s prací v domácnosti, Ale taky to může být psychická bolest po zákroku, takže třeba léčit i duši. je to víc práce pro lékaře, má právo navštívit i jiného když s prvním není spokojena.

Další odpovědi
hanulka11

Myslím,že patří do rukou lékaře, jak vy jí můžete pomoc od bolesti? A tak dlouhou dobu ......a my tady také s tímto neporadíme to je dost vážná věc.

MacaM

Dodal/a jste velmi málo informací.
Po jaké operaci maminka je? Kde byl uvedený streptokok? ATB byly předepsány na zničení stept. bakterií ne na utišení bolestí.
Napište mi na maca.lvz@seznam.cz
Pokusím se poradit a doporučit vhodné produkty z alternativní medicíny.
Poradenství je zcela zdarma!

Kačka237

A jakého?Takže při zjištění streptokoka musí vyjít i citlivost na ATB.A dle toho léčit.:-)