Mamííííííí, mamííííííííí, můžu...... ? Zeptej se táty!

Slyšeli, slyšíte to doma často ?!

Nejlepší odpověď
marci1

Ne, spíše tak, že se máma a táta domluví, jestli dítě může. A nikdo není ten hodný a nikdo ten špatný. Rozhodli o tom rodiče.

Další odpovědi
mosoj

Vždyť je to jedno, stejně se nakonec rozvedou, dítě nedítě .

anonym

U mých dětí to také tak bylo (ale i obráceně), ale z důvodů toho, že jeden z nás něco dětem zakázal a děti si myslely, že ten druhý rodič to povolí.Vždycky musely za tím, kdo zákaz (trest) udělil.

anonym

Mosoji, u Tebe to bylo tak, jak popisuješ ?

mosoj

Ne, mně matka seřezala aby to táta nevěděl a držel jsem hubu protože bych dostal ještě přidáno. Kdyby jsi si stále neměnil nick tak by jsi věděl jak to se mnou je!!!!