DaiWoman

Máme v celém bytě malinké mušky nevíme co stím prosím poraďte!

Doplňuji:
Jsou hnědé s velkým kulatám zadkem plné krve

Nejlepší odpověď
hanulka11

to budou asi vinné mušky ,to jsou /octomilky/ ty se v bytě hned rozmnoží – je čas ovoce a to je pro ně ráj
ukliďte potraviny a vystříkejte a nenechávejte ovoce jen tak na stole

Další odpovědi
mosoj

Jsou to zřejmě octomilky.
Snad si něco vyberete .

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­82&q=octomilky&sa=Vyh­ledat#1651

GM

Jestli jsou mušky černé se špičatými zadečky, vylíhly se v květináčích v kupované zemině. Pomohou žluté lepící trojúhelníky, které se zapichují do květináčů. Ponechat dostatečně dlouho, abyste pochytala nejen taťky a mamky, ale také jejich potomstvo, které se v hlíně teprve vylíhne.

Deli

Ukliďte veškeré potraviny, ke kterým by mohly mít přístup, nenechávejte odpadky v koši, hned ho vyneste, nenechávejte použité nádobí neumyté. Jestliže jsou v celém bytě, použijte třeba takový ten Raid do zásuvky, přes noc ho zapojte, zlikviduje je. Bude to chtít ale několikrát zopakovat. Zcela zmizí až s mrazíky, pak párkrát řádně vyvětrejte.

www

Tak pokud mají „zadky plné krve“, octomilky a jim příbuzné druhy to zcela jistě nebudou.
K určení druhu a tím pádem i likvidaci: štípou, nebo ne? Velikost? Kde jsou nejvíce, na odpadcích, ovoci, kde ?
Více v diskuzi.

savana

také by mohlo jít o štěnice,pokud mají plné prdelky krve http://www.stenice-postelova.cz/dotazy-stenice.phpve.....a to je pak pjůsej…

Zdroj: http://www.stenice-postelova.cz/dotazy-stenice.php

elektrikář

Můžete si je přinést v hlíně z kytičkymi, stačí kousek ovoce nebo i mokrý hadr. Nebo zbytek smetí v koši.Rozlité pivo.Pomoc je vystříkat biolitem.

lexx

přitahujou je banány umístěné ve špajzu poáč ty se nemají skladovat v lednici, znehodnotí se, mně je záhadou kudy mušky přilétají, okna mám uzavřená a těsná, asi ventilační šachtou co vede k digestoři