smoulinkaq

mame v bytě zasklený balkon a dole je 10.cm spara a tam tahné čim to zadělat aby taaam netahlo?

Nejlepší odpověď
Drap

0 cm je poměrně dost. Co koupit za pár korun 10cm polystyren a nařezat pásky.

Další odpovědi
Mozeq

Vytvořit si doma vlastní těsnící lištu, nebo se dají i zakoupit. Existují kartáčové nebo gumové, dávají se podle potřeby a povrchu pod dveřmi.
Třeba tyto:
http://www.srov­nanicen.cz/q/Dver­ni%20a%20tesni­ci%20lista/

Pepa25

V případě zaskleného balkonu platí, že spáry mezi skly by neměly být utěsněné, aby vlhkost, která postupuje z bytu, mohla odvětrávat ven. To znamená, že při každém otevření nebo odtěsnění oken na mikroventilaci se musí pootevřít zasklení na lodžii.

Deset centimetrů ale není spára, ale chyba při montáži nebo špatné zaměření, to se mělo reklamovat …

gecco

Tu ´spodní´ díru bývá zvykem ´zasklít´ polykarbonátem (např. http://www.bau­shop.cz/polykar­bonat-light-cira?varianty-produktu=10mm&ut­m_source=google&ut­m_medium=produc­t&gclid=CJSW353Mp8IC­Fc3LtAodUycA5g ), koupíš v každém stavebním super-hyper a vlepit silikonem (nyní už je na silikon zima – takže díru buďto utěsni provizorně a nebo to nech celé na jaro).

mosoj

Na balkoně je to jedno. Stačilo by přilepit nebo přišroubovat ohoblované a natřené prkno.
Já vím jsi na vozíčku , halt musí někdo pomoci.