Anne216

Máme teď nové štěně je mu 5 měsíců kdy bude moct být přes noc venku..??

Je to labrador křížený s vlčákem..

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud chcete mít psa trvale venku, musíte mít dostatečně izolovanou zateplenou boudu, nejlépe s předsíní. Do takové boudy je nutné dát vhodnou podložku nebo podestýlku. Pětiměsíční kříženec plemen, která jmenuješ by mohl být už přes noc
v takové boudě, pokud nebude mrznout.
I velký dospělý pes v období velkých mrazů (cca pod –10 st.Celsia) by měl být na noc v chodbě domu nebo jiném zděném přístřešku.

Další odpovědi
www

Pokud je bouda zateplená, už tam mohlo být.
Praxe
Musíš to ale pejska naučit, stačí použít Google „jak naučit stěně do boudy“

kamila44444

Tak, je to kus pejska.. Už ať si pomalu zvyká a ať je venku delší dobu. Samozřejmostí je vlastní kotec psa. Boudu by jste měli rozhodně zateplit!! Něco to stojí, ale jinak by pejsek v zimě mrzl!!

zjentek

zkus se na to podívat ze strany toho psa, ne ze strany pečujícího člověka. Kdyby to bylo podle přírody, přirozeně, tak co znamená výraz „být přes noc venku“
Doplňuji:
když chci psa na zahradu, musí mít takové podmínky, jako v přírodě jsou. Pokud nemá, musím stavět a krmit a další a další péče

kablik

a proč jste ho chudáka křížili, takovej vlčák je rozený pro pobyt venku!