piskota

Máme syna s dluhy,které neplatí.Nežije s námi ,ani nemá u nás trvalé bydliště.Zajímá nás jak to bude případě uvalení e

v případě uvalení exekuce.Zda bychom museli platit mi jako rodiče,pokud ano,jak tomu předejít.Děkuji Vaňhátová

Nejlepší odpověď
chelty

Ne vám nic nehrozí.

Další odpovědi
Drap

Pokud žije samostatně, nemáte s ním vlastně nic společného. Dluhy si nadělal sám, tak je bude také muset sám zaplatit. Vás k tomu nikdo nutit nemůže

IK

Nejsem si jistá, ale mohlo by to hrozit snad jen v případě jeho nezletilosti.

hawranek

to IK: pokud by byl nezletilý, nedali by mu půjčku.
Nic Vám nehrozí, pokud mu neděláte ručitele.