quentos

Máme si dávat obzvlášť velký pozor na pády na hlavu?

narážím na článek zde: www.super.cz/cla­nek/39486-starikovu-silenou-posedlost-sexem-zavinil-pad-ze-stromu.html
Co tomu říkáte? Může obyčejným lidem v jednom okamžení takto „hrábnout“?
Doplňuji:
že odsud pochází onen idiom „být padlý na hlavu“, mi došlo, ale že by to platilo až tak doslova…

Nejlepší odpověď
Anmara

po úderu do hlavy se mohou stát různé věci – u někoho se spustí sexuální mánie u někoho Alzheimerova choroba… ale někdy může lidem „hrábnout“ aniž by padli na hlavu

Další odpovědi
člověk

mi spíš vadí klepání na hlavu,když někdo jde kolem mne

kropitko

to člověk,oni si neklepají na hlavu,oni Vám mávají…