Máme šanci dostat hypotéku, když já pracuji(32) a manžel je v ID(45)???

Nejlepší odpověď
anonym

nezáleží ani tak na věku,jako jak vysoký máte plat a jestli máte čím se zaručit,dům,byt v osobním vlastnictví

Další odpovědi
vecernice

Já myslím,že ano.Situace žádala,že jsem si brala hypotéku v 31 a byla jsem na to sama.Žádný další příjem.Jediné co je zajímalo byla má průměrná mzda a abych prokázala příjmy za půl roku spětně.Ručila jsem tím bytem,který jsem kupovala.

atriplex

Zajděte na stránky v odkazu, tam si vyplňte parametry a brzy zjistíte, zda vám hypotéku někdo dá či nikoliv.

Zdroj: http://www.hon­zovahypoteka.cz/