jahudka_vlm

Máme prázdný ob.pokoj.Nějáký nápad jak levně jej zdekorovat?Byt není náš,ale chceme se cítit pěkně po nějakou dobu.

Nejlepší odpověď
Berušinka

Já bych tam dala třeba víc rostlin, pár knížek do polic nebo koupit třeba takové ty sedací bobánky (nevím, jak se tomu přesně říká).
Ještě mě napadlo udělat si svojí vlastní ozdobu třeba – skleněná miska do ní třeba kamínky, šišky apod. Na internetu je spousta stránek, které se zabývají dekoracemi.
Nebo jsem našla http://www.4ho­me.cz/3patrova-rohova-police.html … to se mi hodně líbí =)

Další odpovědi
tazatelka

Hezké je osadit stěny nějakými obrazy, obrázky. Nemusí to být hned rovnou drahé originály, stačí zapaspartované fotky Vaší dovolené, Vašich přátel, nebo jejich dětí, rodinných zvířat a tak podobně. Výběr už záleží na Vás!

StavbyVysoc.

nevěřte „odborníkům“ s barvamy běžný pokoj v bytě vám pojme 6–7 litrů barvy už továrně míchané v kyblících cena vyjde asi na 400–600Kč a budete mít utulno

PS barvu řeďte vodou kryvost nezmizí barva zůstane stejná hustota při nanášení může byt asi tak jako bílá polévka :)