adelaide2002

Myslíte, že stačí 2 dny na rozložení nové matrace před jejím použitím?

Původní neotázka
máme novou matraci z ikey, rekli nam ze jimame rozlozit a po trech dnech neboli 72 hodin si na ni muzeme lehnou.

myslite ze 2 dny staci? matrace je s pruzinami.

Nejlepší odpověď
orwell

Kromě těch pružin tam bude určitě ještě dost „umělotin“ a jde o to, aby pokud možno všechny ty chemické pachy vyprchaly. V mém případě matrace ještě byla mírně cítit po cca 14 dnech. Doporučoval bych to neuspěchat a nechat ji alespoň týden někde v dobře větratelných místech, možná přes den i venku, pokud neprší.