dudu

Máme na zdejších stránkách inkvizici?

V pátek jsem zde vyvěšil dobře míněné upozornění, přičemž jsem v textu bezelstně využil virtuální příběh paní -iv-. Obratem jsem obdržel několik velmi nelichotivých reakcí. I když na mně nezůstala nitka suchá nemohl jsem se bránit, protože otázka byla zakrátko někým smazána.
Po delším zamyšlení jsem však dospěl k faktu, že smrdutý dech inkvizice zde nevane. To se nám zde objevila a svoje pochybné umění předvádí samozvaná skupina lovců lebek a několik sufražetek z Armády spásy.
Jelikož jsem výsledek jejich aktivit prožil na vlastní kůži, považuji za nutné dotyčné požádat, aby tyto praktiky ne nepodobné honům na čarodějnice okamžitě ukončili!! Věřím, že zde opět převládne zdravý rozum a čistá mysl.

Nejlepší odpověď
badisko

no ja vtom nevidel nejakej extra problem ..pokud lide chodi na internet musi pocitat s tim ze bude nahlizeno(chte­..nechte )…do jejich soukromi ..a ze tomuto se jen tezko uchrani …vas postreh byl zajimavy a jen upozornil ze internet neni nijak zvlast zabespeceny a uzavreny…jso vsak lide… kteri toho vyuzivaji k pobaveni svemu ci jinych …proc tato otazka byla smazana netusim… nikoho jste primo neuvedl …spise bych rekl ze tato otazka kdyby byla trochu jinak formulovana by bylo pekne upozorneni nato ze pokud lide vystupuji na nekterych strankach …nuseji pocitat s tim ze bude jakymsi spusobem nahlizeno do jejich soukromi …urcite ale neni v poradku se zamerit na vybranou osobu a schromazdovat informace o ni......btw…a proc se vstekaj…vetsina (ja ne..)..maji facebook..prolfily na lide.cz..a dalsich …tam je o nich informaci dost kdyz uz nato prijde a davaji je tam doprovolne …!!!…nerekl bych inkvizice spise cenzura …to co se nam nelibi zrusine …kde jsou svobodne informace siritelne na netu…clovek by se divil co se da vsechno vystopovat pres odeslany e-mail…(timto nemyslim nekoho spehovat )..ale napriklad pri nakupech od ruznych lidi atd ..je email potazno zjisteni ip adresy a naslednemu ..(.bla bla bla …postup tady rozebirat nebudu.)..efektivni v odhaleni podvodniku…

anonym

.. my uz jsme si to tady s dudu vysvetlili .. u Barb. otazky … :

Bere si bankovní úředník práci domů ?! | Odpovědi.cz