Kelt

Máme k sobě blíže, nebo se vzdalujeme?

Čím je na světě více lidí, tím se od sebe izolují. Kdyby se udělala závislost počtu trestných činů vzhledem k počtu obyvatel, řekl bych, že tento počet neustále roste. Například dnes hlásili, že někde investují peníze do bezpečnostních kamer v nějakém městě. Nebylo by lepší dát ty peníze do prevence, do výchovy mladých lidí, do škol, než na potlačování důsledků – ať už jsou to veřejné kamery, lepší vybavení policie, nebo nátěry, na které nejde sprayovat?

Nejlepší odpověď
gecco

Represe jsou mnohem jednodušší – reaguješ na existující činnost, nemusíš predikovat, jaká teprve nastane (a za jakých okolností a kdy nastanou ty okolnosti…).
😉
Ale pokud máš vymyšlený nějaký účiný univerzální výchovný program, sem s ním…

Další odpovědi
mosoj

To není počtem lidí !!! to je dané společenským režimem, tak jak nutí a učí ! lidi se chovat.

anonym

Na každého se dostane,dokonce i na policisty,protože „peněz je dost“,jen ses zaměřil na kamery,toď vše?