Dyaeblenus2

Máme informace o narození siamských trojčat? Případně dožila se tato trojčata i vyššího věku?

Odpovědi
Nuk nuk

Žádná věrohodná zpráva o siamských trojčatech neexistuje. K tomu, aby mohly plody srůst je totiž nutné, aby byly jednovaječné, což je u trojčat dost vzácné.
Pokud by siamská trojčata existovala, měla by nejspíš velice nízké šence na přežití. Podobně jako u siamských dvojčat by ale záleželo na tom, jak rozsáhlé jsou srůsty a v jakých oblastech.

bolak

https://ctrlv­.cz/shots/2016/10/14­/1r7e.png