Máme doma dvd přehrávač,který přehraje DivX,ale né všechny.Při registraci to hlásí zadání špatného hesla.Zadávám kód,

který je v divx menu. Jak postupovat (co zadat), aby mě to pustilo dál a mohl přehrávač zaregistrovat?Za odpověď předem děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Registrace přehrávače rozhodně nepomůže, ta podporu formátu nijak nevylepší.

Váš přehrávač pravděpodobně vůbec nemá DivX certifikaci pokud si se všemi DivX neporadí … to je bohužel u starších dvd přehrávačů častý jev. Nemají dostatečný výkon na to aby přehrály videa která používají v rámci DivX naročnější nastavení Qpel + GMC, Novější přehrávače tím už sice tak často netrpí, ale i tak se

vyplatí vzít si s sebou do prodejny vlastní DVD-čko s těmito vypálenými AVI soubory – zátěžovými video ukázkami (především tedy soubor full.avi pod níže uvedeným odkazem) a vyzkoušet to na místě

http://goo.gl/RiZJA ← pro vaše testovací DVD

Dobrý přehrávač by si měl s těmito soubory poradit bez problému