Avatar uživatele
janani

Máme 8 měsíců starou fenku tibeťáčka v bytě a začala hárat. Existují nějaké „kalhotky“ nebo něco podobného?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3695 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

kalhotky pro háravé feny:
http://www.zvi­re.cz/harave-feny-haraci-kalhotky-de-luxe-c-51ks-568_122.html
ďalšie odkazy:
https://www.go­ogle.sk/search?cli­ent=opera&q=kal­hotky+pro+hára­vé+feny&source­id=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8&gws_rd=cr&e­i=NB8aU5KYKpSthQfdu­YGgDw

Doplňuji:
ontola, pri vašich skúsenostiach a veľkých znalostiach by bolo lepšie poradiť a nie kritizovať. O tom táto stránka je.
Pomáhať a radiť!

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Ano existují hárací kalhotky. V různých velikostech jsou v každém solidním zverimexu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Pokud jste byli jen trochu při smyslech při pořizování vaší feny, tak nechápu jak se tady můžete ptát na hárací kalhotky, protože se fena začala hárat…
Děláte si srandu? Překvapilo vás, že se fena hárá nebo že váš pes je fena nebo že nemáte kde na honem koupit plenky?
Doplňuji:
led : při Vašem stáří (služebním na této poradně) byste měla vědět, že Vaše doplnění patří do diskuze.
Moje odpověď byla správná, protože odpovědi kde se dají koupit hárací kalhotky jsou k nalezení všude na netu a i místní odpověděli se správnými patřičnými odkazy. Moje odpověď byla správná v tom smyslu, že pokud je někdo překvapen, že má fenu v bytě a ona se k jejich překvapení začala hárat a oni na to nebyli připraveni, je to přinejmenším ze strany majitele pozoruhodná neznalost a nepřipravenost.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atena11

Ano existují ale pokud nemáte v okolí zverimex tak fence můžete dát dětskou plínku so kteeré uděláte dírku na ocásek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pomoz prosím

Ano existují a nebo kup plenky pro děti dávali sme to taky fenečce 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
janani

chtěla bych reagovat na „odpověď“ ONTOLOVI. Myslím, že není nutno urážet a zpochybňovat intelingenci druhého, ale napřed se zamysleet nad vlastní. Měli jsme už fenku tchi tsu, a i když hárala, žádné kalhotky nepotřebovala, a také jsme ji měli v bytě. Proto mě překvapilo, že tibeťáček hárá takto „silně“. Chtěla jsem jen poradit – ne se nechat urážet

před 3689 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek