Džanička

Mamce není moc dobře, asi je to tlakem, jak je dusno, co jí mám dát, aby se jí ulevilo..

Např. namočit ruce do studené vody, nebo studené obklady na krk, na čelo a podobně, poraďte, děkuji..

Nejlepší odpověď
anonym

Ano Dzanicko , obklady – a hlavne hodne pit – nejlepe ciste vody , zadne sladke … , muze byt i dehydrovana. -iv-

Další odpovědi
Berušinka

Určitě vlažné obklady – né zas moc ledové. Nejlépe na vnitřní stranu zápěstí a za krk.
Pak by měla vypít hodně obyčejné vody. Hlavně ať je v klidu a odpočívá.

HOMER

..Nebo sprchu.Hmm,asi si pudu taky jednu dát :D