smajlicek001

Máma mi nedovolí lakovat si nehty…

Je mi 11 a moje máma si myslí, že si nemám lakovat nehty, protože to není hezké. Přitom ostatní holky si je v mém věku normálně lakují a lakovaly si je třeba už v 1.třídě…co jí mám říct, aby mě to dovolila ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tvoje máma má správný názor- v 11 letech máš na takové věci dost času . Jedině to schvaluji.

Další odpovědi
iceT

No je ale tragédie,že nemůžeš mít nalakované nehty…Musíš mít všechno,co mají ostatní?Zkus být jiná.
Mě třeba nebylo dovoleno se namalovat a taky jsem to přežila.

www

Jsou „ostatní“, kteří v těch letech už okrádají bezmocné důchodce, dokonce vraždí. Takže ti ostatní nejsou zcela správně pro tvou matku žádným měřítkem.
Kašli na nehty, rozumné kluky stejně zajímají i jiné věci !

baghira

Bóže tak si je nalakuj ve škole před vyučováním…

Monča.R.E.T.

Záleží na nehtech?Uvidíš že až si budeš moct lakovat nehty tak uvidíš že to je na nic a nehty nejsou celý život to samí s krásou ne zaleží o tom jak vypadáš ale to co máš uvnitř a v hlavě:-)
Doplňuji:
Být tebou vypnu PC a jdu se učit než řešit nehty.

Asari

Teď se potvrdilo, že lidé jsou opravdu jako ovce 🙂

venkovan

Takový zákaz je proti lidskosti.
To by chtělo nějakou tvrdou odplatu.
Co takhle rok pravidelně doma uklízet. Myslím, že by ti potom máma dovolila lakovat i paty .
A plácat si chemii na prsty v dětství – to je fakt obraz bídy módy.

muflix

me se nejvic libi bezbarvej lak, ono totiz sem zjistil ze namalovat si nehty je umeni, moje mala sestra si je taky lakuje ale ne ze by se mi to libilo

hanulka11

baghira- taky jsem to dělala a jelikož jsem neměla odlakovač ,tak jsem si lak pak zase škrábala abych doma nedostala – ach jak jsem byla blbá:D:D:D