Rokio

Mám zvířecí mysl, nebo jsem normální?

Lidská mysl se od zvířecí mysli liší schopností abstrakce, kterou zvířata postrádají. Já mám poruchu abstrakce. Znamená to, že mám zvířecí mysl?

Odpovědi
Drap

Možná to nebude pouze porucha abstrakce, ale z tvých duchaplných otázek, zvláště této, jasně vyplývá že bude nějaká porucha i v jiné části mozku.

Kelt

K těmto závěrům jsi přišel sám, nebo po vyšetření u odborníka? Proč ale uvádíš jen dvě možnosti? Na nic jiného jsi nepřišel? Tvoje otázka není typu světlo svítí nebo nesvítí. Mimoto, zvířata nemyslí, ale jednají pudově.