mám zůstat u kamarádství?

Ahoj :-) Mám dotaz :) píši si s kamarádem, kterého jsem poznala na internetu, o všem se bavíme otevřeně a často se i zasměji, věkově jsme stejně staří a hodně mě to k němu táhne, myslíte si, že bychom to měli dát dohromady? :) Nechci nic pokazit, teď mi to vyhovuje, ale prostě bych byla radši s ním, jen se bojím, co by se mohlo stát... Děkuji za odpovědi :-))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Přátelství mezi mužem a ženou neexistuje. To si myslí jen ženský, že je to možný. Ve skutečnosti "dobrý" kamarád chce být milencem.

Další odpovědi:

Stříbrný

Internetové známosti jsou ošemetné. Nelze vyloučit, že by si mohli rozumět lidé, co se seznámili na netu, ale realita může být jíná (vlastně nemáš ani tu jistotu ohledně věku - nemáš jistotu v ničem). Těžko radit :) V dnešní době...

Zlatý

Přátelství mezi mužem a ženou existuje, ale oba si musí říci včas hranice a nebo muž musí své touhy trochu zkrotit, a zvážit, zda je pro něj cennější opravdové přátelství a nebo sexuální prožitek.
Nezřídka to skutečně zajiskří, ale lze to ustát. Problém je u nás mužů, že kamarádské chování u ženy často bereme jako výzvu k něčemu víc.

Přestan' prosímtě žít Fuckbookový život !
Nemyslím to tět zle , ale dobře a upřímně... Vypni Fb,icq,libím se ti a podobné shity.
Bež si zaběhat zajdi si do Fitka na kosmetiku a td..
Pak si zajdi na nějakou slušnou party nebo se z někým seznam přes kamošky a pak teprv si začni klást otazky typu Mám zustat u kamarádství ?!
(Ten tvuj kamarad ani nemusí byt totiž realný muže to byt jen někdo kdo se nudí a ma s tebe srandu)

Diskuze k otázce

Stříbrný

manon

Aleshi, nechtěl bys přestat být naštvaný na všechny ženy? :)

Zlatý

Alesh

Počkej, na tuto blbost jsi přišla jak? :-)
Já ženy miluji. ;-)

Stříbrný

manon

Jen nepovídej :) Už třikrát v poslední době jsem si říkala, že máš na nás coby na část populace pifku :) Věřím, že některé miluješ, jen doufám, že alespoň o těch neříkáš "ženský" a necítíš se oproti nim diskriminovaný a když Tě naštvou, neříkáš jim, buďte rády, že žijete tady, jinde by se s vámi tak "nemazali" :)
Tak jsem se asi jen spletla - špatně pochopila vyznění odpovědí - tak promiň :)

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.