nwm12

Mám zůstat s mamkou a jet do prahy nebo zůstat U taťky v brně ?????????

Bydlím v brně a moje máma se chce stěhovat do prahy,řekla jsem jí, že bych chtěla zůstat v brně s tátou ale je mi jí líto. Mám jít s ní nebo a riskonou to nebo zůstat v brně ??lí

Odpovědi
mosoj

Nikdo ti zodpovědně nemůže poradit.

zjentek

zjisti si, proč chce do prahy a jestli zjistíš, že jede za vidinou lepšího života, tak se drž stůj co stůj táty

Quimby

Achjo, jak ti asi máme poradit, my s nikým z tvých rodičů nežijeme, nevím koho máš radši. Zkus vyvětlit mamce, že ty se stěhovat nechceš, ale byla bys ráda aby tam zůstala s tebou. Víc asi poradit nejde, hlavně si o tom musíš promluvit.

bolak

Hlavně jsi jí neměla říkat že chceš být s tátou, když jsi se ještě nerozhodla. Teď už je jediný logický krok zůstat s tátou, protože když se teď rozhodneš pro mámu, tak táta bude zklamanej a máma taky, protože bude vědět, že jsi s ní jen proto že je ti jí líto.

Ale rozhodnutí je na tobě, stále máš dvě možnosti…