Holoub

Mám zpoždění menstruace 11 dní.. Při sexu si dávám pozor a kondom nám nikdy nepraskl.. co si o tom mám myslet?

Odpovědi
Lucijej

Myslet se dá o tom spousta věcí.....kondom selhal, vliv stresu, náročná práce, podzimní depresivní stavy, zdravotní potíže (hormonální nerovnováha, rychlé a velké zhubnutí, nemoc) a ještě by se toho dalo vymyslet.......já bych v tomhle případě chtěla spíše vědět a tím pádem bych se odbjednala k doktorovi