Avatar uživatele
Bruky23

Mám znaménko na penisu a stydím se to někomu říct. Chtěl bych ho odstranit, co mám dělat?

Je mi 14 let a mám ho přímo na penisu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, anonym před 4078 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

Co blbneš,holkám se to bude určitě líbit!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
terry

Nemusíš to nikomu říkat. Nikomu do toho nic není.
Ale nech si ho. Pro tvou budoucí partnerku to může být velmi vzrušující.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Osobně bych to neřešil. Co je na tom divného ? Většina z nás má někde znaménko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirkajirka

Vpřípadě že je to jen hnědá skvrna na kůži, nic se neděje. Máš něco co jiní nemají.V případě že se znamémko zvětšuje,pobolívá nebo se zanítí,červený okraj tak honem ke svému lékaři. Mohl bys mít z toho problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

A je to „+“ a nebo „-“ ?

Všechny znamínka se dají odstranit, otázka je, když se bojíš o něm jenom někomu „říct“, co budeš dělat, až tě objednají na kožní, kde ho budeš muset někomu i ukázat. A co budeš dělat, až budeš se tě bude lékařka ptát, a ty jí budeš muset vysvětlovat proč ho tam nechceš? A pak až tě objednají na operaci, což se u pih dělá buď tak, že ti to vyříznou skalpelem (300Kč) nebo ti to vypálej lejzrem (700Kč), tak co budeš dělat těch 20 minut, kdy budeš ležet na lůžku se staženejma trenkama, a do tvého rozkroku ti budou po celou tu dobu zírat dva lidi?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Já bych řekl,že je to štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ze znaménka se problém stát může kdykoliv. Nedivím se Ti, že ho chceš dát pryč. Bude třeba navštívit kožního lékažře nebo urologa (oba nejspíš na základě doporučení ošetřujícího lékaře). Zapomeň na stud. To jenom my pacienti jsme ze své intimity celí nesví, lékaři to berou jinak. Pro ně jde o práci, ke které mají odborné vzdělání.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

ocko, prosimtě, co to povídáš? jako že každá piha by měla jít pryč, protože je to potencionální rakovina? to snad nemyslíš vážně… hádám že zejtra budeš celý ženský populaci doporučovat mastektomii..

a co bude s pihou řešit urolog? to mi teda řekni… kdyby tě datel klovnul do oka, jela bys za ornitologem a nebo na oční?

před 4077 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek