Mám zlomeninu nohy a nudím se doma…poradte nějaké aktivity :)¨

Na začátku září jsem si udělala zlomeninu v koleni a už mám 3 týdny ortézu.. máma mě stále nechce pustit do školy ale já už se doma hrozně nudím.. čtení knížek mě baví, ale jenom v noci, já vím, je to divné :D Poradte prosím nějakou aktivitu, kamarádi za mnou vůbec nechodí, je blbé si někoho zvát domů, párkrát jsem to udělala, ale prý nemohou.. už je mi docela smutno…

Nejlepší odpověď
Elk

Když mám volnou chvíli, nebo usínám, poslouchám Toulky českou minulostí. Je to nejlepší, co jsem kdy slyšel!
P.S. Uložto!
Pak třeba hrát a zpívat, psát písničky – přeba jako kdysi já, kreslit, či malovat, nebo třeba namluvit knížku do pc.
uspořádej si fotky, pojmenuj, nebo vyhledej v genealogii své předky, mluv s rodičema o jejich dětství a nahrávej si to na památku…
jéje, to je věcí, co se dá dělat – jen chtít.
Tak dobrou chuť!

Další odpovědi
gecco

Uč se, doháněj probranou látku – ať pro tebe nástup do školy není takový šok…
😉
Divná rad, že jo?? – ale pomůže…
😉

Mc Merkurion

a můžeš mi říct,co to je „nuda“,za nás internet a počítače nebyl a že byh se teda doma nudil,to nepamatuju,copak nemáš žádný koníčky? anebo se holt vzdělávej,jak radí gecco,ono se to bude hodit…(má pravdu chlapec,ač starší,stále se mám co učit,a tak to taky dělám…)

briketka10

Poslouchej hudbu u ní se zrelaxuješ
u sledování filmů se nebudeš nudit :))

Jestli kamarádi k Tobě nechodí, kvůli
tomu, že nemohou nejsou to kamarádi.
Najdi si lepší až budeš zdravá.

Lamalam

Dej si pod ortézu mravence. Na nudu zapomeneš.

bolak

Na zahnání nudy je dobrý skákání panáka.

Minas

Klidně mi napiš, pokud se cejtiš znuděná minazakes@gmail.com