Mám živ.p.od r.2006 a chtěla bych jej zrušit.Chtěla bych vědět,jak lze žp zrušit a jaké jsou důsledky předčasného ukonče

Zrušení životního pojištění
Dostanu po zrušení pojištění peníze, které tam k dnešnímu dni mám?

Odpovědi
hanjimka

Záleží na tom kde pojištění máte.Ale všeobecně asi platí:Po pěti letech už byste tam mohla mít nějakou kladnou kapitálovou hodnotu,ale počítejte s minimem.Určitě ne tolik co jste tam vložila,protože hodně peněz jde na pokrytí rizik která tam máte sjednána a taky na poplatky pojišťovně a zprostředkova­teli.Pokud chcšete výpočet toho co byste mohla dostat,napište mi na mail hami@email.cz

SISI DADA

DOBRÝ DEN URČITĚ TAM NEBUDETE MÍT TOLIK KOLIK JSTE TAM DAL, NEBO´D PRVNÍ DVA ROKY JDOU NA NÁKLADY POJIŠ´TOVNĚ A TEPRVE NĚCO MÁLO SE ZAČÍNÁ TVOŘIT AŽ VE TŘETÍM ROCE, TAKŽE POKUD MOŽNO TO SNIŽTE NA NEJMENŠÍ MOŽNOU ČÁSTKU, A JESTLI CHCETE VĚDĚT KOLIK TAM MÁTE TAK MI POŠLETE NASKENOVANOU SMLOUVU NA MOU EMAILOVOU ADRESU A JÁ VÁM TO VYPOČÍTÁM sylvacechovicova@seznam.cz