Miroslavst

Mám zítra vstát v poledne z postele pravou nebo levou nohou a myslet přitom na ostatní pracující lid?

Jenže jak se znám, tak vstanu normálně jak je tělo naučené. A co, pak si zase lehnu.

Nejlepší odpověď
anonym

no když vůbec vstaneš můžeš být rád,může se stát že jestli budeš provokovat tak lehneš a už nevstaneš,pak ti koupí dřevěnou postýlku a raději i s víkem a to víko zatlučou hřebíky,aby byla jistota že nevylezeš záškvaro

Další odpovědi
hanulka11

Buď rád jestli vstaneš …někdo už zítra třeba ani nevstane.