Petra99

Mám zhubnout nebo přibrat?

Mám 14 let, měřím 165 cm a vážím 47 kg. Mám si váhu udržet, zhubnout nebo přibrat?

Nejlepší odpověď
quentos

Vaše BMI ukazuje podváhu. V tomto věku však nemusí být tento faktor příliš směrodatný. http://www.vy­pocet.cz/bmi?BMI_­Vyska=165&BMI_V­aha=47&submit=Spo%E8%ED­tej+BMI&Email=%40&E­mail_Type=HTML

Další odpovědi
Maky22101998

Kamarádky v tomdle věku maj 5o-6o :) já měřím 169 a vážím 42 :D tak nevim nevim :) řekla bych že je to málo :) ale zas je možný že mám lehký kosti nebo tak :)