Mam zbytek hub a pulku uvareneho kvetaku ... nejake placicky ... , nebo copak mam z tech zbytku " vytvorit " ? :-). -iv-

Doplňuji:
Slepicky nemam , ty bych pridala jinak k tomu !
:-) -iv-

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

-iv-,Baghira neví,že i z prdu jdou udělat kuličky a jsou výborný...:-D

Tady jsem Vám něco našla: (s půl květákem tj.ale spíš tak na poloviční dávku :-))
HOUBOVÉ KARBANÁTKY S KVĚTÁKEM:
Květák rozebereme na růžičky a uvaříme ve slané vodě. Čestvé houby nakrájíme na malé kousky, osolíme, podusíme na másle a necháme vychladnout. Uvařený květák vidličkou rozmačkáme, promícháme s houbami, syrovými vejci, osolíme, opepříme a zahustíme strouhankou. Tvarujeme malé placičky, obalujeme ve strouhance a smažíme v rozpáleném tuku po obou stranách. Podáváme s brambory a zeleninou.

Zdroj:
http://www.cukrovi.kvalitne.cz /…

Dobrou chut a nechte mi něco...:-))

Další odpovědi:

Zlatý

Taky dělám houbové karbenátky s květákem, ještě ale přidávám majoránku, ale hlavně mačkaný česnek a je to velká bašta :-D. Vyzkoušej!

Zlatý

Proboha, hodin na dvůr slipkám a udělat si něco normálního :D

Pokud nemáš ten dvůr se slípkama, tak třeba přidat nakrájenou anglickou nebo něco takovýho, zalít vajíčkem, okořenit a zapéct.

Zlatý

Nevím,kolik čeho je,ale placičky v této kombinaci,si neumím představit.Houby i květák,mají svou výraznou chuť.Placky z květáku ano,ale houbičky,bych udělal zvlášť.Ale přiznávám,že mne jinak nic "chytrého" nenapadá.Třeba někdo přijde s nějakým receptem. :))

Zlatý

Z květáku (+ další zeleniny a vajíčka) bych udělala květákovou polévku, k houbám bych přidala cibulku, hrášek a kostičky masa a udělala směs. K ní rýži a máš luxusní jídlo.

Stříbrný

Já bych to osobně nemíchal pomocí vejce strouhanky bych udělal placičky každé zvlášť. Nebo k těmto surovinám přidal restované mleté maso.A udusil to.Jako přílohu vařené brambory. Nebude to tak tučné jako smažené placičky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.