Zdenča97

Mám zameškaných dvacet pět procent z 30,co teď? Je začátek roku.

Je začátek roku,měli jsme mít asi 6 hodin občanské výchovy,tři odpadly a na jedné znich jsem nebyla mám 25 zameškaných procent z 30..s počtem narůstajících hodin se mi zameškaná absence bude srážet?

Nejlepší odpověď
bolak

Jasně že jo, každej tejden 1 hodina, tzn. že do pololetí budete mít 20 hodin. Tři vám odpadly a další dvě určitě budou vycházet na vánoce nebo svátek, celkem za pololetí budete mít tak 15h, z toho vyplývá že můžeš bez obav zameškat ještě další tři hodiny OV ;)

(a pak že matika není k ničemu dobrá)

Další odpovědi
www

Jednoduše nezmeškávat další. 😉
Doplňuji:
Teď vážněji:
Na dalším postupu se v případě potřeby domluvit ve škole.

samicek333

Ano, bude se snižovat, jak budou hodiny přibývat. Kdybys měla někde víc zameškaných hodin, než je povolené, myslím víc jak 30%, řeší se to s třídním učitelem a vedením školy. Nebo alespoň my to tak máme.

anonym

XD hah začátek roku a 25% z 30% to je fakt kruté… 🙂 nezbývá, než chodit „furt“ do školy a nezatahovat 🙂