Kyta

Mám zahradu,zdědě­nou,nemám čas,ale tráva roste,kolik stojí to posekat křovinořezem?,za me­tr?

čtvereční,,,dě­kuji,,

Nejlepší odpověď
Jsemtady

To je jak kde. Takovej obecni Venca ti to udela za par stovek, nebo piv, jinak muzou bejt lidi co by chteli seno pro kone a jeste zaplati. Nejaka ale profi udrzba je draha.

Další odpovědi
Dochy

Ještě bych se zeptal, proč zrovna křovinořezem. Křovinořez/stru­novka jsou vhodné na zahrady z bordelem (nálety apod), členité plochy (svah, šutry) apod. Na rovný plac je vhodnější sekačka, se kterou je pak méně práce. Ev. na větší souvislé plochy bubnová nebo lištová sekačka a tráva je pak vhodná i pro sušení a skrmení – v tom případě je možné, že seženete údržbu i zdarma – jak píše Jsemtady (pro využití sena to ale znamená sečení 2–3× ročně, rozhodně ne výstavní anglický trávníček)

anonym

No a proč to raděj nepronajmout někomu, kdo rád „zahradničí“, ale nemá kde? Tak bych se s ním domluvila, že mu to pronajmu za část úrody a je to, nemusela bych si lámat hlavu, jak a kdy sekat, když není čas.

ponovotny

myslíte určitě křovinořez proto, že jste ještě letos nesekal(a) ;). Zkuste mezi sousedy najít zemědělce, který má lištovou sekačku a možná o vaši trávu bude mít zájem. Orientační ceník od firmy přikládám

Zdroj: http://www.se­kanitravy.com/ce­nik.htm

cukrar

Jak kde a jak pro koho
Jezdím se zahradním traktorem kamarádovi za benzin a řízek s pivem. Přesněji pivo mi dá pokaždé, když se stavím, řízek když je dělá a jdu kolem.

Cizecek.M

Ahoj, pokud hledáš kvalitní nabídku, doporučuju mrknout na rucni-naradi.cz. Vynikající shop. Senzační nabídka. Určitě si tam vybereš.