kolijirs

Mám zablokovanou stránku www.facebook.cz. Od 21.hodiny již nefunguje. Jak to mám odnastaviT

Doplňuji:
Chci zrušit to zablokování, aby fungovala jak dřív. Jinak je úplně jedno kdo ji zablokoval 😉.

Nejlepší odpověď
badisko

a kdopak ji zablokoval?…a co chces zrusit ?…vic informaci by bylo fajn …

Další odpovědi
Bedy

Podívej se, po 21. hodině by ses měla spíš připravovat ke spánku a ne čumět po Facebooku.
Pokud sis blokování nastavila sama, tak určitě víš, jak si ho i vypnout, protože to je analogické.
V opačném případě požádej toho, kdo ti to zablokoval (zřejmě rodiče), aby ti to buď posunul a nebo aby to blokování zrušil.

Věřím, že by ti řada lidi poradila (včetně mě), ale z praktických důvodů neuděláme. Dotyčná osoba asi ví, proč ti to zablokovala. Věř, že to myslí dobře. Tak to tak zkus přijmout.

huxa

to protože je to pornostránka? nechceš jít na www.facebook.com?

mosoj

Těm normálním funguje celý den !
Doplňuji:
A jinak je mně tuplem jedno, kdo ti ji zablokoval.

anonym

facebook.COM … ne cz …

kolijirs

Ježiši..je tady někdo normální? Jen to chci odnastavit, aby FACEBOOK fungoval i po 21. hodině..

Bedy

Ano, my jsme normální. Proto ti jako hlupáci neporadíme. Věřím, že by ti řada lidi poradila (včetně mě), ale z praktických důvodů to prostě neuděláme.
Dotyčná osoba určitě ví, proč ti to zablokovala. Věř, že to myslí dobře. Tak to tak zkus přijmout.

mosoj

Těm normálním funguje celý den !!!