V.3.S.K

Mám zablokovanou flash-ku

píše mi to „odeberte ochranu proti zápisu svazku USB v jednotce \Device\Harddis­k6\DR22“.Já ale nic nezapínal a takový soubor jsem v PC nenašel.Jak na To ?
Doplňuji:
Když je chráněna proti zápisu nejde ani naformátovat …

Nejlepší odpověď
anonym

Už se mi také stalo. Bývaly flashky i s přepínačem na ochranu proti zápisu, ale měly by umožnit prosté čtení.
Tehdy mi IT poradil vyzkoušet na jiném PC a v případě trvalého zablokování, oželet a koupit jinou, dnes jsou za pár šupů.
(Původní data revitalizovat z harddisku).

Další odpovědi
Elk

Pokud tam nejsou důležité složky, tak bych ji dal naformátovat.

Hlada

Není na boku někde přepínač se symbolem zámku?