jeffík

Mám WiFi.Existuje něco malého,laciné­ho,přenosného JEN na mejly a zprávy z netu?Dík!

Odpovědi
Michal Kole

GRPS modem v mobilním telefonu + datový kabel nebo bluetooth připojení mezi mobilem a notebookem.

dvdk

Nejmenší PC na světě- Raspberry pi Stojí asi 600 Kč a je to velké jako platební karta. Cpu 700 mhz 256 Mb RAM Nic moc, ale na maily a zprávy to v poho stačí. Jedinej problém je, že je to těžko sehnatelný. Ale když už to koupíš tak si sežeň USB hub dá se to sehnat od 70 Kč. Abys tam měl vís ÜSB portů a usb WIFI adaptérto seženeš za 2 stovky. a ještě SD kártu místo HDD.